Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı
Ofisinizi yada işyerinizi taşımadan önce Yunusoğlu Nakliyatta baş vurmadan karar vermeyin. Yunusoğlu Nakliyat İşyeri taşımada % 20 indirimli fiyatlarla size en uygun taşımayı sağlamaktadır.

Ofis Yada İşyerinizi Taşımadan Önce Yapılan hizmetler.

Yunusoğlu Nakliye ekspertizi taşınacak eşyalarınızın yerinde tespitini yapmaktadır.

Ve tespiti yapılan eşyalarınızın fizibilite raporu hazırlanır.

Tespit sonucu ofisiniz için gerekli ekipmanlar sağlanılır.

İşyerinizdeki malzeme değeri biçilerek nakliye sigortası yapılır.

Hazırlıklı olarak taşıma günü kapınızda olan firma elemanlarımız sözleşme gereği istediğiniz saatte işlem tamamlanır.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Denildiğinde Bir Evden Diğer Bir Eve Eşyaların Taşınması İşi Sanılmaktadır. Aslında Bu Olay Evden Eve Nakliyat İşinin Yapılması Kesin Olan ve Herkes Tarafından Yapılabilecek bir Koludur.

Gerçek Bir Evden Eve Nakliyat; * Evinize Gelen Ekipler Tarafından Mobilyalar,Beyaz Eşyalar ve Elektrik - Elektronik Eşyalarınızın profosyonelce demontajını yapıp;eşyalarınıza herhangi bir çarpma veya olumsuzluklara karşı doğabilecek zararları önlemesi için Ambalajının yapılması, Eşyaların Araçlara Taşınırken İşini Bilen Şahıslarca Dikkatlice Taşınması ve Evden Eve Taşıma 'ya Uygun Araçlar'a gerekli özen Gösterilerek istif yapılması.

* Taşınılacak eve Eşyaların Boşaltılması Esnasında'da Aynı Hassasiyet Gösterilmeli ve Uzman Marangoz Ve Ustalar Tarafından Mobilyalar, Beyaz Eşyalar ve varsa elektrik-elektronik tipi Eşyalarınızın Montajı Yapılmalıdır.Kısaca Evden Eve Taşıma İzahı Budur. *Yani Yeni Evinize Geldiğinizde Taşınma İşi Size Yük Olmamalı Ve Eşyalarınız Sağlıklı bir Şekil'de Kurulumu Yapılıp Teslim Edilmelidir. Biz Yunusoğlu Evden Eve Nakliyat Olarak Tüm Müşterilerimize Bu Hizmeti En Hesaplı Şekilde Vermenin Gururunu Yaşıyoruz. Bu Bağlamda Tüm Müşterilerimize Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

 

Evden Eve Nakliyatta Yunusoğlu Nakliyat'ın hizmetine güvenin...