Hakkımızda

Hakkımızda

Yunusoğlu nakliyat firması 1985 yılında istanbulun üsküdar semtinde Burhan Yunusoğlu tarafından kuruldu.
Firmamızın kurulduğu senelerde sadece üsküdar bölgesinde hizmet vermekteydi  çevresinde yavaş yavaş büyüdükten sonra bütün istanbula ismini duyuran Yunusoğlu Nakliyat o dönemin gazete ilanlarıyla birlikte gelişimine devam etti.

1987 yılında filosunu geliştiren firmamız şehir içi şehirlerarası ev taşımada tüm Türkiyeye hizmet vermeye başladı.
Bütün gelişmiş olan ülkeler gibi ülkemizinde inşaat sektöründe yükselişi ev taşımacılığını en üst seviyelere çıkarttı bunun için daha büyük düşünmek gerekti ülke genelinde Yunusoğlu nakliyat olarak şubeler açan firmamız ilerleme kaydetti.
Daha öncesinde ambajlama için kulanılan bateniye yerine Avrupadan ithal kırmızı hava naylonlu ambalajlama sitemini kurduk.
Tabi yenilikler bununla kalmadı ev ofis işyeri taşımacılığı içinde özel dizayn edilmiş çelik kapalıkasa içi mobilyalı evden eve araçları alındı.

Günümüzde nakliye için taleplerin çoğalması 1000 lerce insanı bu sektöre yönlendirdi sektörün bukadar rehabet görmesi nakliye firmalarının müşteri kapma yarışını tetikledi bunu için önlem alan firmalar daha iyi hizmeti nasıl sunabilir hesapları yapmaya zorladı.
Günümüzün gelişimine entegre olabilmek için öncelikle köklü bir geçmişe sahip olmak gerekiyor firmamız daha öncesinden aldığı tecrübe ve birikimle siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti sunmakta mutluluk duymaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Denildiğinde Bir Evden Diğer Bir Eve Eşyaların Taşınması İşi Sanılmaktadır. Aslında Bu Olay Evden Eve Nakliyat İşinin Yapılması Kesin Olan ve Herkes Tarafından Yapılabilecek bir Koludur.

Gerçek Bir Evden Eve Nakliyat; * Evinize Gelen Ekipler Tarafından Mobilyalar,Beyaz Eşyalar ve Elektrik - Elektronik Eşyalarınızın profosyonelce demontajını yapıp;eşyalarınıza herhangi bir çarpma veya olumsuzluklara karşı doğabilecek zararları önlemesi için Ambalajının yapılması, Eşyaların Araçlara Taşınırken İşini Bilen Şahıslarca Dikkatlice Taşınması ve Evden Eve Taşıma 'ya Uygun Araçlar'a gerekli özen Gösterilerek istif yapılması.

* Taşınılacak eve Eşyaların Boşaltılması Esnasında'da Aynı Hassasiyet Gösterilmeli ve Uzman Marangoz Ve Ustalar Tarafından Mobilyalar, Beyaz Eşyalar ve varsa elektrik-elektronik tipi Eşyalarınızın Montajı Yapılmalıdır.Kısaca Evden Eve Taşıma İzahı Budur. *Yani Yeni Evinize Geldiğinizde Taşınma İşi Size Yük Olmamalı Ve Eşyalarınız Sağlıklı bir Şekil'de Kurulumu Yapılıp Teslim Edilmelidir. Biz Yunusoğlu Evden Eve Nakliyat Olarak Tüm Müşterilerimize Bu Hizmeti En Hesaplı Şekilde Vermenin Gururunu Yaşıyoruz. Bu Bağlamda Tüm Müşterilerimize Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

 

Evden Eve Nakliyatta Yunusoğlu Nakliyat'ın hizmetine güvenin...