Hakkımızda

İstanbul da 25 yıldan uzun süredir kalite ve güvenden vazgeçmeden ev ve ofis taşımacılık hizmeti veriyoruz

Yunusoğlu nakliyat firması 1985 yılında istanbulun üsküdar semtinde Burhan Yunusoğlu tarafından kuruldu.
Firmamızın kurulduğu senelerde sadece üsküdar bölgesinde hizmet vermekteydi çevresinde yavaş yavaş büyüdükten sonra bütün istanbula ismini duyuran Yunusoğlu Nakliyat o dönemin gazete ilanlarıyla birlikte gelişimine devam etti.

1987 yılında filosunu geliştiren firmamız şehir içi şehirlerarası ev taşımada tüm Türkiyeye hizmet vermeye başladı.
Bütün gelişmiş olan ülkeler gibi ülkemizinde inşaat sektöründe yükselişi ev taşımacılığını en üst seviyelere çıkarttı bunun için daha büyük düşünmek gerekti ülke genelinde Yunusoğlu nakliyat olarak şubeler açan firmamız ilerleme kaydetti.
Daha öncesinde ambajlama için kulanılan bateniye yerine Avrupadan ithal kırmızı hava naylonlu ambalajlama sitemini kurduk.
Tabi yenilikler bununla kalmadı ev ofis işyeri taşımacılığı içinde özel dizayn edilmiş çelik kapalıkasa içi mobilyalı evden eve araçları alındı.

 

Günümüzde nakliye için taleplerin çoğalması 1000 lerce insanı bu sektöre yönlendirdi sektörün bukadar rehabet görmesi nakliye firmalarının müşteri kapma yarışını tetikledi bunu için önlem alan firmalar daha iyi hizmeti nasıl sunabilir hesapları yapmaya zorladı.
Günümüzün gelişimine entegre olabilmek için öncelikle köklü bir geçmişe sahip olmak gerekiyor firmamız daha öncesinden aldığı tecrübe ve birikimle siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti sunmakta mutluluk duymaktayız.

 

256

DERSHANE TAŞIMA

1850

VİLLA TAŞIMA

5000

OFİS TAŞIMA

15000

EV TAŞIMA

25

YILLIK TECRÜBE

22000

MUTLU MÜŞTERİ

Call Now Button