Ücretsiz Expertiz


Büyük bir ev yada işyeri evden eve ofistan ofise taşıtacaksınız ve zamanınız çok kısıtlı bir gün içerisinde taşmanızmı lazım ?


Gelin biz size yardımcı olalım  nasılmı öncelikle firmamızdan ekspertiz hizmeti isteyin ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
Ekspertiz hizmetinin temel amacı bir işi en hızlı yolarla ve en sağlıklı şekilde nasıl taşınabilir.
1. tespit malzemeniz kaç araçla taşınabilir.
2. tespit kaç kişilik ekiple sağlıklı şekilde taşınabilir.
3. tespit taşıtacağınız malzemenin hasasiyetine göre ambalaj malzemesi ve miktarını belirlemek.
4. tespit size en uygun nakliye fiyatını belirlemek.

Şimdide tespiti yapılmış ve ne gerekiyorsa taşıma günü sizin hizmetinizde olacak durum bu şekilde olduğu zaman kordineli bir çalışmayla siz keyfinize bakarken biz sizi yeni evinize yada ofisinize taşımış olucaz.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Denildiğinde Bir Evden Diğer Bir Eve Eşyaların Taşınması İşi Sanılmaktadır. Aslında Bu Olay Evden Eve Nakliyat İşinin Yapılması Kesin Olan ve Herkes Tarafından Yapılabilecek bir Koludur.

Gerçek Bir Evden Eve Nakliyat; * Evinize Gelen Ekipler Tarafından Mobilyalar,Beyaz Eşyalar ve Elektrik - Elektronik Eşyalarınızın profosyonelce demontajını yapıp;eşyalarınıza herhangi bir çarpma veya olumsuzluklara karşı doğabilecek zararları önlemesi için Ambalajının yapılması, Eşyaların Araçlara Taşınırken İşini Bilen Şahıslarca Dikkatlice Taşınması ve Evden Eve Taşıma 'ya Uygun Araçlar'a gerekli özen Gösterilerek istif yapılması.

* Taşınılacak eve Eşyaların Boşaltılması Esnasında'da Aynı Hassasiyet Gösterilmeli ve Uzman Marangoz Ve Ustalar Tarafından Mobilyalar, Beyaz Eşyalar ve varsa elektrik-elektronik tipi Eşyalarınızın Montajı Yapılmalıdır.Kısaca Evden Eve Taşıma İzahı Budur. *Yani Yeni Evinize Geldiğinizde Taşınma İşi Size Yük Olmamalı Ve Eşyalarınız Sağlıklı bir Şekil'de Kurulumu Yapılıp Teslim Edilmelidir. Biz Yunusoğlu Evden Eve Nakliyat Olarak Tüm Müşterilerimize Bu Hizmeti En Hesaplı Şekilde Vermenin Gururunu Yaşıyoruz. Bu Bağlamda Tüm Müşterilerimize Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

 

Evden Eve Nakliyatta Yunusoğlu Nakliyat'ın hizmetine güvenin...