Evden Eve Nakliyat

İstanbul da 25 yıldan uzun süredir kalite ve güvenden vazgeçmeden ev ve ofis taşımacılık hizmeti veriyoruz

  • Evden eve nakliyat işiniz var çözüm bulamıyor musunuz?
  • Her firmayı incelediniz ama karar veremediniz mi?
  • Bütçe konusunda kriteriniz var ama uygun firmamı bulamadınız?

Çözüm; Yunusoğlu Nakliyat!

Bizim işimiz, size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak. Evden eve nakliyat konusunda tüm sıkıntılarınızı çözecek olan iş planlama süreçlerimize olan güvencimiz, tam. Sektörde var olduğumuz zamandan bu zamana dek geçen süre içerisinde, sürekli değişim ve gelişim kaydetmeye özen gösterdik. Zaman içerisinde değişen hizmet politikamız, bu zamanlara gelerek öncü marka olmamızdaki en büyük etken diyebiliriz.

“Siz isteyin; biz düşünelim, planlayalım, yapalım” politikamız sayesinde; müşterilerimizi teknik ve fiziki sorulardan kurtararak, sadece arz-talep yongasına dâhil ediyoruz. Böylece Evden eve nakliyat konusunda akıllarda soru işareti bırakmayarak eşsiz bir müşteri deneyimi sunuyor, hız/performans ağırlıklı içerik sunuyoruz.

Bir İsteyin Bin Olsun

Taşımacılık hizmeti sadece tek bir hizmete dayalı değildir, bazı taşımacılık projeleri de mevcuttur. Kimi zaman sadece bir yapıyı taşırken, kimi zaman bütün bir lokasyonu taşımak gerekebilir. Böyle durumlarda, etkili bir süreç yürütmek için, alanında uzman çalışan kadrosuna sahip olmanız gerekmektedir. Yunusoğlu Nakliyat bu konudaki tüm donanımını sağlayarak, her süreci ayrı ayrı yürütecek çalışanlara sahiptir. Taleplere istinaden gelişen bu algı süreci, başından sonuna dek deneyimleri esas almaktadır.

Adından sıkça söz ettirmeyi başaran Yunusoğlu Nakliyat, istekte bulunduğunuz hizmetin boyutu küçük/orta/büyük fark etmeksizin tümüyle ele alarak, bütüncül bir seçenek sunmaktadır. Merkezi yönetime dayalı bu sistem; tüm işlerinizi ve taleplerinizi tek bir ortak noktadan yürütmenize olanak sağlamaktadır. Böylece taşımacılık hizmeti ile alakalı projelerinizi ayrı ayrı yürütmek yerine tek bir noktadan yöneterek, daha kapsamlı ve daha hızlı bir hizmet almanız söz konusu olabilmektedir.

256

DERSHANE TAŞIMA

1850

VİLLA TAŞIMA

5000

OFİS TAŞIMA

15000

EV TAŞIMA

25

YILLIK TECRÜBE

22000

MUTLU MÜŞTERİ

Call Now Button